Blog <span class=Archives" src="https://www.studioeventowe.pl/wp-content/themes/smartbox-theme/images/bundled/landscape-2-1250x300.jpg">

Blog Archives

Ewa Maria Gil

featured image

EWA MARIA GIL – absolwentka  skrzypiec na Akademii Muzycznej w Krakowie  oraz skrzypiec jazzowych na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Ewa specjalizuje się w klasycznym repertuarze, ale jej brzmienie skrzypiec doskonale sprawdzi się nie tylko na ceremonii ślubnej, ale również jako live act z dj-em. 

Leszek Nowotarski

featured image

LESZEK NOWOTARSKI – saksofonista oraz flecista, profesor i wykładowca w krakowskiej szkole jazzu i muzyki rozrywkowej. Saksofon to świetna propozycja na każdy event, szczególnie jako tło muzyczne na przyjęciu weselnym. Leszek jako doskonały muzyk jazzowy wpasuje się świetnie na scenie improwizując na żywo do każdego DJskiego seta.

Beata Ryś

featured image

BEATA RYŚ  – wokalistka.

Absolwentka krakowskiej szkoły jazzu i muzyki rozrywkowej. Obecnie studentka na akademii muzycznej w Rzeszowie. Beata zna zarówno polski, jak i zagraniczny repertuar. Może zaśpiewać dla Państwa zarówno na przyjęciu weselnym, jak i na evencie firmowym. Pisze i komponuje również swoje autorskie piosenki w zespole Aco Project, które możemy zaproponować jako recital lub koncert na każdym ważnym wydarzeniu.